Pierwsze wydanie gazety “Gdynia Plus”

Być może niedawno trafiło do waszych skrzynek. Teraz jest dostępne także on-line!Mowa oczywiście o pierwszym wydaniu gazety tworzonej w Gdyni przez mieszkańców dla mieszkańców, czyli „Gdynia Plus”.

Działacze naszego stowarzyszenia nie są jedynymi mieszkańcami Gdyni, którzy widzą, że nie zawsze dzieje się dobrze w naszym mieście. Dlatego wspólnie stworzyliśmy przestrzeń do prowadzenia wartościowego dialogu.

W pierwszym numerze można przeczytać między innymi o rekordowym zadłużeniu miasta oraz o nieudolnym wprowadzaniu nowych stref płatnego parkowania w dzielnicach Gdyni.

Pierwszy numer gazety pobierzesz pod tym adresem.


Czytaj więcej

  • Zapraszamy na spacery po historii Placu Górnośląskiego

    Zapraszamy na spacery po historii Placu Górnośląskiego w Orłowie, które poprowadzi znany regionalista, pan inż. Piotr Rykaczewski, autor publikacji książkowych oraz wielu projektów budynków znajdujących się w Orłowie. Spotykać będziemy się o godz. 11:00 przy wejściu na Targowisko w Orłowie w kolejne niedziele lipca: 14.07, 21.07, 28.07.

  • Jak głosowali mieszkańcy Orłowa w 2024 r.?

    Dwójka popieranych przez nas mieszkańców Orłowa wygrało wybory samorządowe w Gdyni w 2024 r. Aleksandra Kosiorek została prezydentką Gdyni a Dawid Biernacik z naszego stowarzyszenia uzyskał mandat radnego.

Nasze Orłowo