Ruszyła zbiórka, której celem jest wsparcie finansowe naszych prac na zabytkowym cmentarzu na Kolibkach w Gdyni.
Stowarzyszenie Nasze Orłowo od 2018 roku prowadzi prace na zabytkowym cmentarzy w Gdyni na Kolibkach. Współpracując z miastem, wolontariuszami i rodzinami pochowanych porządkujemy teren, ustawiamy nowe krzyże i pielęgnujemy zieleń. Zabytek ma jednak więcej potrzeb, które kosztują.
Zebrane pieniądze przeznaczymy na narzędzia ogrodnicze, chemię do czyszczenia grobów, tabliczki na groby, grys, rośliny, nowe metalowe krzyże oraz inne akcesoria na groby.
W zeszłych latach również dzięki własnym środkom oraz sponsorom montowaliśmy nowe krzyże i tabliczki oraz sadziliśmy nowe rośliny czy wysypywaliśmy grys.
Zapraszamy do wsparcia naszych prac nawet drobną kwotą.
Czytaj także: